Turizam za mene - pristupačni turizam
Volontiraj
Volontiraj
Volontiraj
WhyDonate
Doniraj
Pretraga
Pretraga
ŠTO SMO RADILI PROŠLI TJEDAN? 04.08. – 08.08.2025.

ŠTO SMO RADILI PROŠLI TJEDAN? 04.08. – 08.08.2025.

  • 08.08.2025
  • DJECA I MLADI

#dnevnicentarprijatelji

#psihosocijalnapodrška

 

U srijedu smo se posvetili izradi kalupa od jesmonite-a. Ova aktivnost je savršen primjer kako DIP-ovci napreduju kroz rad. U početku je ovaj proces zahtijevao puno vremena i strpljenja jer su materijali i tehnike bili novi i nepoznati. Danas je to sasvim druga priča – DIP-ovci samostalno zaštite prostor, pripreme sve potrebne alate i mogu jasno navesti sve korake procesa izrade proizvoda.

U četvrtak su nas posjetili Zlata, Predrag i Filip iz Hrvatski fotosavez te nam održali još jednu zanimljivu aktivnost Camere obscure. Znate li što je camera obscura?

Članove Hrvatskog fotosaveza uvijek rado ugostimo er nesebično dijele svoje znanje i iskustva s nama.

Petak je bio rezerviran za sortiranje plastičnog pribora – DIP-ovcima dobro poznata i draga aktivnost. Sortiranje pribora omogućuje im da se kroz rad druže, šale i istovremeno napreduju.

Gallery

Share on Facebook

Još novosti

Doniraj i udomi

Udomljavanjem naših ukrasno-uporabnih predmeta sudjelujete u provedbi naših programa za mlade s teškoćama u razvoju i psihosocijalnom funkcioniranju. Mi ćemo vam zato pokloniti jedan ili više predmeta koje smo sami napravili.  

Prijavi se
  • Društvo za istraživanje i potporu je korisnik institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.